Recenzia: Proteín Dynamix Dynamo Pre-Workout

Recenzia: Proteín Dynamix Dynamo Pre-Workout
Mar

“Keď som bol v národnom službe, každé ráno začne v 5 hodín ráno, kedy kýbel studenej vody bol hodený cez posteľ a inštruktor napľul do tváre a zavolal vám C ** t.”

To bol anekdota môj otec by líči mi, keď mi bolo deväť rokov a nechcel vstať ísť plávať pred školou.
Stačí povedať, že za starých čias, ako sa vaše zadok zariadenie pre cvičenie hlavne zahŕňal “krátky ostrý šoku” myšlienkový smer: studenú sprchu, niekoľko domov právd, možno šálka kávy, ale zo všetkého najviac, je zdravú dávku ťahom sami kurva dohromady.
V týchto dňoch sa však cvičenia motivácia, rovnako ako všetko ostatné vo fitness priemyslu, sa stala komoditou.
To je balený a predávaný, či už vo forme “epos motivácie” videa na YouTube alebo ako jeden z posledných “musíte mať” trendy v oblasti doplnkov priemyslu: pre-tréningu vzorcov.
V minulosti, rovnako ako Greg, bol som skôr pohŕda pre-tréningu davu.
Nie je to toľko samotné výrobky, skôr ich Hammy marketing a typická klientela.
Väčšina pred tréningom fanúšikovia, aspoň v mojom telocvični, by slot priamo do I-chcieť-to-rastlina-a-lietania lakťová-right-in-your-face kategórii.
Oblečený v back-to-front šiltovky a lajno tetovanie, budú vykonávať nekonečné kladivo kadere, žrať touto neón kvapalinu, a zvolať, čo je to “chorý čerpadlo” sú stále.
Ale v duchu rozšírenie obzorov, a rovnako ako ja písať pre kulturistiku blogu, som sa rozhodol, že nastal čas vyskúšať niektorý z týchto doplnkov von.
Koniec koncov, niečo, čo môže pomôcť zvýšiť intenzitu tréningu môže byť len dobrá vec, nie?

Prehľad produktov

5

Dynamo je to “extrémna pred tréningom formula” z UK doplnok firmy Protein Dynamix, ktorý je určený na pomoc zvýšiť energiu a zaostrenie počas tréningu.
240g vaňa vám dá 30 porcií a nastavenia vám späť okolo 17 £.
Ako väčšina z radu Proteín Dynamix, Dynamo je akýmsi doplnkom ne-ozdôbky, predchádzajúce vybranými ingredienciami a spoliehať sa na základy.
V súčasnej dobe je dostupný v dvoch verziách, “malinovú Blitz” a “Blueberry Fuse”, z ktorých som sa snažil to druhé.

Zloženie

Dôležité je, že Dynamo je úplne transparentné s jeho zložiek.
Mnoho iných pred tréningom formule sa skladajú z patentovaných zmesí, ktoré skryje presné dávky, často v snahe znížiť náklady.
Ak je produkt robí to, zaobchádzať s rovnakou opatrnosťou by ste skinhead vám dáva nevyžiadaných rád na hracom automate.

6

The Good

Kofeín je jedným z mála (legálne) zložiek vonku, ktorý je osvedčený ergogenic pomoc (posilnenie obaja vytrvalosť a fyzickú silu), a môže sa pochváliť značné 275 mg v jednej porcii (zhruba rovnaká ako 2-3 šálok kávy), Dynamo iste baleniach úder v tomto ohľade.
Ďalšie posilnenie povzbudzujúce účinky Dynamo je beta-alanín, iný osvedčený vytrvalosť posilňujúci zložka, s odbornou literatúrou ukazuje, že to môže dovoliť ľuďom plniť niekoľko ďalších opakovaní v rozsahu 8-15.
3g je úplne dostačujúce dávkovanie, ale môže nechať s neškodným brnenie pocitu (parestézia).
Betaín (trimethylglycin alebo TMG) je pekný doplnok, s nedávnych štúdií ukazujú, že je iný ergogenic pomoc podobne ako kreatín.
A v takom prípade, staré dobré vyskúšané a preverené kreatín je tiež v mixe tu, vo forme kreatín dusičnanu, ktorý hoci vyvolal veľa humbuk v poslednej dobe, je potrebné ešte mať svoje predpokladané výhody oproti iným kreatínových foriem oficiálne overená.

Nie-tak-Dobrá

Niacín je b-vitamín (B3), nie je naozaj istý, čo to robí v mixe, že to nebude mať vplyv na intenzitu tréningu v žiadnom prípade, okrem možno pôsobiť splachovanie pocit (napodobňovanie ovplyvňuje beta-alanín) , snáď aby sa pokúsila, aby sa používateľ cíti, že mágia je pešo.
Aminokyseliny citrulínu a arginín sú často používané spoločne v pre-tréningu, aby vlastnosti zvýšenie výkonu, ale výskum uprednostňuje vyššiu dávku citrulínu skôr ako kombináciu oboch.
Ako taký, bol by som rád videl vyššiu dávku citrulínu (5g plus), ale zrejme, že by sa zvýšila Dynamo cenovku.

Chuť a textúra

Nemá zmysel chodiť okolo horúcej Bush: chuti nie je silnou stránkou Dynamo.
“Blueberry Blitz” nie je naozaj chuť čučoriedok, viac druh horké žuvačky (nie ako predajný jasne), čo nie je príliš ďaleko v maskovanie chemický podobnú chuť niektorých zložkách.
Docela Potuchnutý, aby som bol úprimný.Textúra-múdry, prášok rozpúšťa pomerne dobre na trasie, ale tam bolo celkom veľa peny a niekoľko vykryštalizovali bitov soľ podobne, ktoré boli ponechané vo forme zvyšku.
Ak chcete byť úprimný, nič z toho mi vadilo, a nemalo by vám, podobne ako v 4am kebab, pre-tréning je niečo, čo navrhnutý tak, aby zabúchal späť skôr než vychutnával.

Učinnosť

Môj súčasný cvičebný program je založený na Steve Reeves Classic Physique rutiny.
Byť veľký objem full-telesné cvičenie, do ktorej bolo typicky hodiny v u okolo dvoch hodín ochrannou známkou, vyzeralo to perfektný testovací pôdu pre doplnok pre-tréningu, pretože rutina je sám o sebe krvavú tvrdú prácu, požadovať slušné množstvo psychickej výdrže okrem pekne intenzívnej fyzickej námahy.
Vzala som odporúčané tri kopčeky pred mojím tréningu a začal cítiť jeho účinok v priebehu 15 minút.
Stojace mimo telocvični v 8 hodín ráno v sobotu ráno v mraze, zvyčajne Cítim sa zovretý existenčné malátnosťou a zároveň si želá hroznou smrťou na bodycombat dámy, ktorí trvajú na prerokovanie svoje manželské záležitosti pri nekresťanskou objeme.
Pri tejto príležitosti, však, s Dynamo ma chytil za gule, bol som pripravený urobiť nejaké škody v weightroom a Debbiina anekdota o jej syna dieťaťa sa nerobí mi chce spáchať zločin z nenávisti, ako obvykle.
Táto hladina pokračoval, keď som sa dostal do posilňovne, a rozhodne som cítil účinky Dynamo povzbudzujúcich prostriedkov po celú dobu trvania tréningu.
Znateľne, Zdalo sa mi, vyžadujú menej odpočinku medzi sériami (často brať jednu minútu, než moje obvyklé dva), a akonáhle som dokončil rutinu (čo som dokončil oveľa rýchlejšie, než je obvyklé), som strávil ďalších 20 minút prerazil niektorých veľkoobjemových finishers ,
Počas týchto pretekárov, kde som hral až 20 opakovaní na cvičenie, tiež som sa cítil celkom neuveriteľné čerpadlo, rovnako ako moje svaly boli nafúknuté, ktorý ma vzal trochu prekvapí, ale v dobrom slova zmysle!
Post-cvičenie, zažil som nemal nehodu vôbec, vplyv následnému ktorá sa zdá mor ďalšie stimulačné ťažké pre-tréningu.
S vedomím otupenie účinky Dynamo povzbudzujúcich prostriedkov prostredníctvom obvyklého užívania, som sa rozhodol použiť produkt šetrne, zvyčajne ju brať raz za týždeň, kedy cítim potrebu pick-me-up.
Po šiestich týždňoch užívania Dynamo týmto spôsobom, aj naďalej cítiť jej účinky, aj keď treba povedať, že žiadna iná relácia nepriblížil zodpovedajúce intenzitu tohto prvého tréningu.

Hodnota za peniaze

Na 17 £ 30 porcií, Dynamo poskytuje výnimočnú hodnotu za peniaze, pokiaľ ide o pre-cvičenie jet, maloobchodu za zlomok ceny niektorých svojich konkurentov.
Navyše, väčšinu času sa zdá byť v ponuke na Dynamix mieste Proteín, ktorý v niečo viac než päťku, robí to smiešne lacné.

Zhrnutie

Dôvod, prečo sa pred tréningom je zvýšiť výkonnosť a len v tomto oddelení, aspoň pre mňa, Dynamo určite dodáva.
Ako pre-cvičenie pannu s pomerne nízkou toleranciu kofeínu, snáď som sa cítil účinky viac ako iné stimulačné veteránmi, ale môžem povedať s úplnou presvedčením, že tento produkt pomohol nahor intenzitu svojich tréningov.
Dokonca aj keď ste pred tréningom skeptik alebo ste mali zlú skúsenosť v minulosti, na tak nízku cenu za Dynamo rozhodne stojí punt aby zistil, či to funguje u vás.

 

 

 

X