5 best programs Bodybuilding

5 best programs Bodybuilding
Mar

1 PROGRAM 5 x 5

Nastavenie pre tento program je realizácia troch hlavných cvičení, ktoré sa zameriavajú na hlavné svalové skupiny v tele (obaja hornej i dolnej časti tela v rovnakom výkone) uskutočňuje päť sád piatich opakovaniach. Na konci každého tréningu, môžete pridať viac sád izolovaných cvikov, ak sa vám páči, ale to nie je požadované v rámci programu.

1
PROS
Jednou z najväčších výhod tohto zariadenia bude zvýšená frekvencia tréningu. Vzhľadom k tomu budete podporovať čo najviac svalových vlákien každý deň, uvidíte veľmi vysoký uvoľňovanie testosterónu, čo prispieva k dobrej miere rastu svalovej hmoty.

Väčšina ľudí tiež verí, že sú hladnejší, ktoré nasledujú po tomto programe, ktorý je reprezentatívny pre intenzívny povahe tohto.

CONS
Nevýhodou tohto programu je, že to je ten, ktorý začiatočník by sa pravdepodobne nie skákať, ako to bude intenzívny a môže viesť k pretrénovaniu, ak si nedáte pozor.Najlepšie je mať 3-6 mesiacov histórii výťahu za vami, takže si môžete byť istí, že vaše telo je pripravené pre toto napätie pri zaťažení.

Druhá hra v tomto nastavení vzhľadom k tomu, že ste zdvíhanie ťažkých trikrát týždenne – Neumožňuje aj pre mnoho ďalších aktivít, ako je napríklad ťažké športového tréningu. Ak ste sa zúčastňuje v atletike na vysokej úrovni, môže byť lepšie zvoliť o niečo menej náročný program, takže sa nemusíte príliš unavený.

Príklad TRÉNING
Ak chcete usilovať o naplnenie protokol s 5 x 5 pre základných cvikov, ako je popísané vyššie, a potom znížiť späť na výšku podpory pre výťahy.

Ak viete, že budete s niekým, kto má tendenciu mať ťažkosti zotavuje, potom si môžete najprv vyskúšať 3 x 5 nastavenia a uvidíme, ako sa vám darí. To môže byť ľahko overtrain na tento program, ak si nie ste opatrní.

Prepínanie medzi A a B tréningového cvičenia trikrát týždenne po dobu najmenej jeden deň voľna medzi reláciami. Cieľom odpočívať 60 až 120 sekúnd medzi skupinami základných cvikov a 30-k-45 sekúnd medzi sadami pomocných cvičenia. Ak chcete zvýšiť svalovú hmotu, môžete si zakúpiť produkty v našom internetovom obchode na Slovenský.

2 GERMAN objemový tréning

Budúci väčšie množstvo budovanie svalov programu je nemecký objemový tréning. Toto je veľmi podobný programu 5 x 5, ktorý bude tiež vyžadovať vyššie prednastavených čísel, ale líšia sa v tom, že vyžaduje oveľa vyššiu rep rozmedzí desiatich opakovaní pre každú sadu. 2

Konštrukcia tohto programu je zamerať sa na hlavných svalových skupín dva denne, striedajúci sa im za tri dni v týždni.

PROS
Pre niekoho, kto má nejaké školenie za sebou, tento typ tréningu vám umožní budovať svalovú hmotu v neuveriteľne rýchlym tempom, za predpokladu, že ste po správnej nutričné protokol s ním rovnako.

Niektorí ľudia robia tú chybu, nepozerá po ich potravy v rámci tohto programu, a to je títo ľudia, ktorí sú na oveľa vyššie riziko vyhorenia po krátkej dobe prechádza.

Ak chcete získať dobré výsledky s týmto programom, jesť viac kalórií potrebné na podporu hlasitosť.

CONS
Analogicky s 5 x 5, ak máte v pláne urobiť oveľa viac aktivít s týmto programom – športový tréning, kardio, alebo inak, môžu nastať určité problémy. Spravidla budete musieť znížiť všetko ostatné, čo robíte tak, že telo môže mať dostatok času na zotavenie a pokroku … uistite sa, že ste faktor rovnako.

Ďalšie con tohto programu je, že ak máte záujem o rozvoj maximálnej sily, nemôže byť absolútne najlepší nápad jeden. Dôvodom je to, že čistý zisk sily, majú tendenciu vyžadovať zdvihnúť opakovaní v dolnom rozsahu, že program sa posúva o kúsok ďalej.

K dispozícii sú moderné variácie zväzku s nemeckým vzdelaním, ktoré prinášajú radu opakovanie pod poskytnúť väčšiu váhu. Ak je to dôležitá otázka pre vás premýšľať o hľadanie za to.

Príklad TRÉNING
Z tohto tréningového protokolu, musíte zvoliť jednu zlúčeninu cvičenia pre každú svalovú skupinu a udrel ho tvrdo s desiatimi sadami desiatimi opakovaniach. Akonáhle tie sú dokončené, môžete pridať niekoľko izolácie cvičenie, ak chcete, ale priviesť ich do 2-3 sád 10-15 opakovaniach.

Jej cieľom je držať krok s tempom tréningu, aby vaše odpočinku 60-90 sekúnd. Nezabudnite, že od tej doby ste natáčanie pre vyššiu opakovanie rozsahu 10 opakovaní, nebudete používať ako maximálna hmotnosť, rovnako ako v protokole o 5-6 opakovaní, takže sa uistite, zodpovedajúcim spôsobom upraviť zaťaženie. 50-60% vašej maximálnej opakovanie 1 je dobré miesto pre štart. Prípravy na Slovenský.

Výcvik je rozdelený do troch rôznych dňoch: hrudník a chrbát, nohy a brušné svaly a potom sa ramená a paže. Vezmite jeden deň voľna medzi tréningy a majú plné víkend pre stabilné hospodárske oživenie síl.

3 CURRICULUM FST-7

Tretím typom výcviku objem programu, ktorý je chytanie na pomerne rýchlo tento vzdelávací program FST-7. Osnovy nie je explicitne predložiť všetky cviky, ktoré majú byť vykonané v relácii a nie je výslovne uvedené, že by ste mali rozdeliť telo na konkrétne protokol (horná časť tela a spodnej časti tela alebo hrudníka / chrbta, nôh a ramien pre príklad), ale dáva poradenstvo o tom, čo by ste mali robiť na poslednú cvičenia pre každú časť tela pracovať v tejto relácii.

Názov FST-7 Stretch fasciálnej učenia prostriedky, čo znamená, že jedným z hlavných cieľov programu sa snaží zabezpečiť, aby fascia úsek tkanina, ktorá je mäkká spojivové tkanivo, ktoré sa nachádza okolité svaly, rovnako ako vo zvyšku tela.

To je primárne zodpovedný za pomoc pri zachovaní štrukturálnu integritu tela, poskytnúť podporu a ochranu, rovnako ako prácu ako tlmič nárazov, pokiaľ vykonávajú činnosti po celý deň, a to ako v posilňovni i vonku.3

Ak je látka napnutá, uvidíte zvýšenie rastu svalov. Tam bude viac ako zbavenie sa minerálne látky, aminokyseliny a kyslíka do tkanív.

S týmto nastavením vykonať sedem sád 15 opakovaniach na poslednú cvičenie, čo robíte pre každú svalovú skupinu. Je veľmi dôležité udržiavať doby odpočinku medzi sériami krátky – vpravo po dobu asi 30 sekúnd celkom.

Poznámka: Toto je spoločný pre dosiahnutie uvedenej hmotnosti dole od toho, čo sa zvyčajne používajú pre tento konkrétny cvičenie v súvislosti s tým, že za použitia oveľa vyšší celkový počet sád a väčší rozsah Rep bude vyžadovať, aby sa vám nepáči ťažkú prácu.

PROS
Podniky v programe vedľa zrejmý (zlepšenie zdravotného stavu fascie), je to, že stále umožňuje veľký podiel flexibility na vašej strane s celkovým konštrukčného riešenia.

Ak chcete sa špecializujú na určité časti tela, môžete určite to urobiť, alebo ak chcete, aby zvyšok programu nižšie, celkom, pretože nemáte lepší mieru návratnosti, môžete samozrejme robiť, že rovnako.

Ďalším pre tohto prístupu spočíva v tom, že čím vyššia povesť a nastaviť rozsah tohto jedného cvičenie bude stimulovať metabolizmus výrazne, takže ak je vaším cieľom je budovanie svalov alebo spaľovanie tukov, ak jete správnej výživy, sprievodný, čo môžete pozri impulz vo výsledkoch cez takým spôsobom, rovnako.

CONS
Potenciálne jednu hru môžete vidieť s týmto prístupom je, ak ste sa stretávajú s rekuperáciou, nemusí byť schopný pracovať tak často, ako ste boli zvyknutí po tomto protokole. Po chvíli budete pravdepodobne zistíte, že vaše telo sa prispôsobí, takže snažte sa opustiť program príliš rýchlo, ak je to naozaj to, čo nájdete. Kúpiť steroidy na Slovenský.

Držať sa ho a uistite sa, že budete jesť správne a preťahovanie medzi zasadnutiami bez pridania príliš veľa kardio tréning po dobu jedného týždňa ako celok, a budete pravdepodobne začať vidieť výsledky a zlepšenie na úroveň únavy cítite.

Príklad TRÉNING
To je ďalší veľmi intenzívny tréningový program, takže budete mať vždy nasledovať oživenie medzi reláciami.

Niektorí ľudia si môžu vybrať na použitie iba princíp FST-7 v jednom z jeho tréningu pre zvlášť zaostávajúcich svalových skupín, zatiaľ čo iní môžu vyskúšať po všetkej tej výcviku počas týždňa.

Čakáte viac ako bolesť z tohto programu, než ste nezažili, a byť pripravení upraviť a prispôsobiť svoj vlastný plán založený na tom. Tu je ukážka FST-7 program, ktorý môžete použiť, že táto zásada platí pre všetky skupiny svalov.

Upozorňujeme, že budete robiť lepšie na izolované cvičenie pre sadu 7, takže cvičenia sú zvolené ako taký.

Trvať 60 až 120 sekúnd odpočinku vykonávať oddelene od cvičenia, kde budete musieť vykonať sedem sád. V tomto období odpočinku musí byť krátka, a udržiava sa počas 30 sekúnd s cieľom maximalizovať svalovej pumpy. Môžete si vziať ďalšie drogy.

4 Horný / dolný TRÉNING SPLIT

Pohybujúce sa na štvrtý typ cvičenia premýšľať o tom, hornej dolnej Split / tela. Toto nastavenie sa zvyčajne vykonáva dve ku jednej, podľa harmonogramu a umožňuje zasiahnuť každú svalovú skupinu dvakrát týždenne.

PROS
Pre voči tomuto typu tréningového programu je, že je to dobrá voľba pre začínajúcich vzpieračov, ktorí chcú budovať hmotu. Vzhľadom na to, že stále umožňuje dostatok odpočinku počas týždňa a prestávky telo tak, aby každý tréning trochu menej stresujúce, je to dobré miesto pre štart.4

Pokročilé môže tiež posilniť školenie pre celkovú prideleného množstva, rozhodovať, a zvyšok sú používané termíny, čím sa zvyšuje svalový rast na akejkoľvek úrovni.

Ďalšou veľkou výhodou pre tento typ zariadenia je skutočnosť, že sa umožní, aby zahŕňala ďalšie izolované cvičenia. Ak chcete zacieliť na jednu z menších svalových skupín (biceps, triceps, bočné deltových, atď.), Môžete to urobiť oveľa ľahšie.

CONS
Pretože tento typ kulturistike programu je natoľko univerzálny, že to naozaj nie je veľa tienisté stránky s ním. Môžete ho zmeniť asi veľa, aby vyhovoval vašim individuálnym potrebám, uistite sa, že dostanete to, čo hľadáte z vášho cvičebného programu.

Kôl je možné zistiť pomocou tohto postupu vzhľadom na to, že vzhľadom na to, že sa vykonáva za 4-dňový program musí byť vykonané štyri dni v týždni. Ak máte plánovanie konflikty, ktoré môžu byť pre vás problém.

Ale aj to môže byť prekonaná tým, že spodná časť jedného týždňa, hore, dole a hore na budúci tréning týždeň, dolný, horný cvičenie – a neustále sa striedajúci ako taký.

Príklad TRÉNING
Existuje nekonečné množstvo výberu cvičení možnosti pre tento typ cvičenia plánu a je potrebné formátovať program podľa toho, koľko suma, ktorú môžete zvládnuť akúkoľvek svalovú skupinu, na ktorý chcete zaostriť, a predovšetkým, či sa zamerať na sile a veľkosti ,

Tieto vzorky program je dobrý mix náročné a izolačné cvičenie. Bude zameraný ako na sile a veľkosti aspektov vašej fyzickej zdatnosti. Dodatočné produkty možno zakúpiť v našom internetovom obchode.

Účelom trvať asi jednu minútu odpočinku medzi prvej skupiny cvičenia, a potom znížiť dobu odpočinku, aby 30-45 sekúnd za sekundu.

Živé tréningov A a B cvičenie jeden po sebe a potom prestávka na jeden deň pred prechodom na výcvikové C a D tréningu na bicykli mimo svoj tréningový týždeň.

5 FULL simulátory

A konečne sa dostávame k precvičenie celého tela. 5 x 5 Program možno tiež pozerať ako na celkové telesné cvičenie programu do takej miery, aby si prácu takmer každú hlavnú svalovú skupinu s troma cvičenia si vyberiete. Ale skutočný program celého tela bude poskytovať priamu jedno cvičenie pre každú svalovú skupinu – štvorhlavého svalu, biceps, hrudníka, chrbta a ramien (ramená pracoval, takže hrudník a chrbát). Anabolické.

Okrem týchto výťahov, môžete tiež hodiť v niekoľkých izolovaných cvikov, ak chcete zasiahnuť menšie svaly jednotlivo.

PROS
Jedna veľká pre tento program znova, môže byť vhodné pre začiatočníkov, tak dlho, ako oni používajú nižšie celkové pridelené množstvo pre každého cvičenia a monitorovať hlasitosť.

To samozrejme, pokročilé osoby môžu byť taktiež použité. Vzhľadom na to, že má vysokú aspekt pracuje na tom, je to zvyčajne úspešný.

Existuje celý rad rôznych kombinácií možno vytvoriť plnú telesné cvičenia, a môžu byť použité s rôznymi princípy v rámci prípravy, rôzne druhy a udržať pokračuje.

CONS
Jedným z hlavných kon celého tela cvičebný program, to nie je tak dobré, ak chcete, aby sa špecializujú na určité časti tela, takže je potrebné vykonať niekoľko cvičení pre každú časť tela v rovnakej relácii.

Spravidla sa špecializáciou tréningu budete chcieť vybrať dva alebo tri z výťahu v časti tela sa špecializuje na výrobu cvičenie trochu preplnený, akonáhle si prídu všetci. Môžete si vziať anabolické steroidy.

Príklad TRÉNING
Pre každú precvičenie celého tela, môžete trafiť všetky hlavné svalové skupiny, s použitím čo najviac sadu cvikov, ako je to možné, aby bol udržaný celkový pod kontrolou.

Niekoľko izolácie cvičenia sú pridané na konci tréningu, aby napomôcť ďalšiemu odhaliť definíciu svalov a zvyšuje svalovú pumpu ste sa stretli.

Cieľom urobiť nasledujúce cvičenia striedať medzi nimi dva alebo tri dni v týždni, po dobu najmenej jeden deň voľna medzi tým k odpočinku.

Sa 60-90 sekúnd odpočinku medzi sadami prvej skupiny cvičenia a 45-60 sekúnd odpočinku medzi skupinami cvičenia druhej skupiny. Čítajte viac.

X